Kısa müzik

  • 0

Senfonik metalin öncü isimlerinden Haggard'dan, genişleme çalışmaları kapsamında gruba yeni isimlerin kazandırılacağı haberi geldi. Grup adına açıklamalarda bulunan Andreas, adayların bilgi düzeyini ölçmek için bir de sınav tertipleyeceklerini ancak yer ve zamanın henüz belli olmadığını duyurdu.

Anathema uzun aradan sonra yeni albümün yolda olduğunu müjdeledi. Bu albümde porcupine tree ve bilimum Opeth albümlerinden tanışık olduğumuz steven wilson ilen çalışmışlar. Hayırlısı olsun diyelim.

Bu arada Anathema demiş iken bir gelişme de danimarka'dan. her sene grupların türkiye'ye geliş sayılarına göre büyüklüğünü ölçen uluslararası bir ajans tarafından yapılan listlemede anathema, düş sokağı sakinlerinin de altına düştü.

Bir haber de Opeth'den. yeni albüm ile alakalı kimi açıklamalarda bulunun mikael akerfeldt, gelecek albümde farklı bir sound dinleyeceklerini bunun için ünlü bir isimle çalışacaklarını açıkladı. Bu ismin kim olduğuyla ilgili ısrarlı sorulara ise bir feat ceza vardı noldu ona sözleriyle göz kırparak cevap verdi.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder